Archiv pro měsíc: Prosinec 2021

Vánoční besídka

Vánoční koledy v podání dětí, nádherný stromeček, taneční vystoupení, plno smíchu a netrpělivého očekávání, spousty cukroví a hlavně obrovská hromada dárků pro chanovské děti. Vynikající atmosféra, jako vždy při obdobných akcích které pořádáme. Každé dítě si rozbalilo svůj dárek, a co to bylo? LEGO!

Díky společnosti Člověk v tísni o.p.s., pobočka Středočeský kraj, pracoviště Beroun a společnosti LEGO jsme mohli obdarovat všechny potřebné děti, které navštěvují celoročně naše nízkoprahové zařízení. DĚKUJEME. Vánoční besídku jsme uspořádali 20. 12. 2021

RK Úklid v covidové době

Hned na začátku prosince 2021 proběhl pětidenní rekvalifikační kurz „Úklidové práce se zaměřením na domácnosti“. Účastníci se seznámili s klasickými postupy ale zejména s novinkami v oblasti ručních elektro a aku přístrojů. Velká pozornost byla věnována „úklidové chemii“ a dezinfekcím. Tento kurz má potřebnou akreditaci MŠMT a je součástí projektu „Můj cíl práce“.

Logo OPZ barevné

Čert s Mikulášem letos netradičně

V době nouzového stavu a za dodržení aktuálních hygienických nařízení jsme uspořádali tradiční akci novým způsobem. Letos jsme tuto akci nepořádali na sále kulturního domu ale strašidelný čert, laskavý Mikuláš a kouzelný anděl navštívili děti v místní základní škole. I když akce probíhala v komorních podmínkách s omezeným počtem dětí, byly všechny děti šťastné zejména když dostaly od Mikuláše očekávaný balíček.

Obsluha osobního počítače

Od 12. do 30. listopadu 2021 proběhl rekvalifikační kurz „Obsluha osobního počítače“. Pro tento RK využíváme PC učebnu vybavenou dvanácti PC sestavami s připojením k internetu. Tento kurz má potřebnou akreditaci MŠMT a je součástí projektu „Můj cíl práce“.

Logo OPZ barevné