Archiv pro měsíc: Prosinec 2018

Poradenství pro mladistvé

Vyhledáváme a oslovujeme mladé do 26 let věku se základním vzděláním v evidenci ÚP bez pracovních návyků a bez představ vlastního uplatnění. My se snažíme přesvědčit je o důležitosti vzdělání a v případě zájmu najdeme nejvhodnější vzdělávání či zaměstnání. Aktivita projektu „Podpora středoškolského vzdělávání chanovských žáků“.

logolink_op_vvv_hor_barva_cz

Pracovní diagnostika

Pro  účastníky projektu, kteří se během poradenských aktivit stále nemají jasno co dál je připravena poradenská činnost ověřující předpoklady účastníků k pracovnímu uplatnění a k dalšímu vzdělání, řeší jejich aktuální životní situaci, podporuje je na cestě životem, poskytuje jim zpětnou vazbu v jejich životních postupech a postojích. Pracovní diagnostika je zajištěna pracovníkem který používá standardizované metody a dodržuje ochranu osobních údajů. Tato aktivita je součástí projektu Komplexní motivační program.

Logo OPZ barevné

Možnost internetu

Pro účastníky projektu OPZ „Správná příprava na zaměstnání“ máme k dispozici PC učebnu s internetem. Slouží k samostatné práci klientů, kteří jinak nemají přístup k PC nebo internetu,  pro vyhledávání zaměstnání, vyřizování korespondence s potenciálním zaměstnavatelem apod.

Logo OPZ barevné