Archiv pro měsíc: Srpen 2021

Motivační kurz

Pro účastníky projektu „Můj cíl práce“ máme připraveny motivační kurzy. Může se jich zúčastnit každý účastník projektu. Seznámí se zde s nabídkou rekvalifikačních kurzů, vyzkouší si práce v textilní, zámečnické i keramické dílně, truhlárně apod. Část kurzu probíhá i v PC učebně, zde si účastníci mohou např. založit e-mailovou adresu, sepsat motivační dopis nebo CV.

Logo OPZ barevné

Zednické práce

16. srpna 2021 byl zahájen rekvalifikační kurz „Pomocné zednické práce“. Jedná se o kurz, který je účastníky projektu vyhledávaný a má tradičně velmi dobrou docházku. Tento kurz má potřebnou akreditaci MŠMT a je součástí projektu „Můj cíl práce“.

Logo OPZ barevné

Závěrečné zkoušky

Závěrečnými zkouškami 13. srpna 2021 byl ukončen rekvalifikační kurz „Truhlářské práce“. Úspěšní účastníci kurzu získali osvědčení o absolvování kurzu a tři absolventi od nového měsíce nastoupí do zaměstnání. Tento RK je součástí projektu „Příležitostí k pozitivním přístupům“.

Logo OPZ barevné

Ukončení textilního kurzu

30. července 2021 byl závěrečnými zkouškami zakončen rekvalifikační kurz „Zpracování a úprava textilií“. Úspěšní absolventi získali osvědčení o absolvování a tři z nich nastoupí od nového měsíce do zaměstnání. Tento kurz má potřebnou akreditaci MŠMT a je součástí projektu „Můj cíl práce“.

Logo OPZ barevné